Oznamy farnosti

NEDEĽA:7. VEĽKONOČNÁ NEDEĽA

Výčapy – Opatovce

Pondelok6.5.18:30
+ Juraj, rodičia a starí rodičia
Utorok7.5.18:30 s
+ Dionýz Jesenský, rodičia z oboch strán a za živú rodinu
Streda 8.5.18:30+ starí rodičia Dionýz a Mária Machoví
ŠTVRTOK9.5.7:30
za veriacich
+ Margita a Ján Máčajoví, rodičia z ob. strán a za živú rodinu
Piatok10.5.18:30
+ Jarmila Hupková (nedožitých 50 rokov) a za živú rodinu
Sobota11.5.18:30+Pavol a Katarína Cabánek, nevesta Boženka a zať Rafael
NEDEĽA12.5.8:00za veriacich
11:00za prvoprijímajúce deti, ich rodičov, súrodencov,
krtsných rodičov a rodiny

Ľudovítová

ŠTVRTOK 9.5.17:30+ Rudolf Kováč
NEDEĽA 12.5. 9:30+ Tibor Fábry a rodičia z oboch strán
  • Od stredy počas celého mesiaca máj sa budeme pred svätými omšami od 18:30 modliť Loretánske litánie.
  • V pondelok, utorok a stredu sú prosebné dni, obsahom sú prosby za úrodu. V pondelok pri svätej omši budeme prosiť o požehnanie úrody.
  • Vo štvrtok je prikázaný sviatok, slávnosť Nanebovsúpenia Panny Márie. Svätá omša v stredu večer už bude z tejto slávnosti a štvrtok aj ráno o 7:30.
  • V nedeľu 12. mája vo farskom kostole pri svätej omši o 11:00 prijme prvýkrát Pána Ježiša vo Sviatosti Oltárnej 26 detí. Sprevádzajme prvoprijímajúce deti svojimi modlitbami a obetami.
  • V sobotu od 9:00 bude svätá spoveď prvoprijímajúcich detí. Rodičov a členov rodín prvoprijímajúcich detí prosíme, aby pristupovali k svätej spovedi už počas týždňa a nenechávali si to len na sobotu. Spovedáme v pondelok až piatok polhodinu pred svätými omšami od 18:00
  • Veľká vďaka za ochotu a pomoc chlapom, ktorí prišli na brigádu pri kostole a fare. Nech vám Pán Boh odmení vašu námahu svojim požehnaním.
  • Pán Boh zaplať a odmeň všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomáhate našej farnosti!